top of page
IMG_20220922_102302.jpg

Kāzu pieturvieta Skujenes Pilskalnā

Pirmā šampanieša glāze

Skujenes Pilskalns ir maģiska vieta, kas atrodas Vidzemes augstienes sirdī. Šeit mēs piedāvājam unikālu kāzu pieredzi, kas pilna ar romantiku un vēsturi. Skats uz senajām drupām aizraus elpu un radīs perfektu fonu jūsu īpašajai dienai un pirmajai šampanieša glāzei.

Radošas aktivitātes

Mēs piedāvājam virkni radošu aktivitāšu, sākot no ziedu kompozīciju veidošanas līdz viesu "vēlējumu koka" izveidei, lai padarītu jūsu īpašo dienu unikālu, aktīvu un neaizmirstamu arī viesiem.

Vieta fotosesijai

Skujenes pilskalnā piedāvājam vienreizēju vietu Jūsu kāzu fotosesijai. Pilskalns atrodas starp burvīgām viduslaiku pils drupām, piešķirot jūsu īpašajai dienai maģisku un patiesi unikālu atmosfēru. Padariet savu kāzu dienu neaizmirstamu.

 

Tradīcijas

Vieta, kur paveikt visas senās kāzu tradīcijas - Māla poda plēšanu, zirņu lasīšanu un citas. Pilskalns piedāvā perfektu fonu jebkurām kāzām ar burvīgu, lauku stila interjeru un elpu aizraujošiem skatiem uz kalniem un lejām.

Uzkodas

Pilskalna Kārumnīca kopā ar Skujenes pilskalnu nodrošina burvīgu vidi neaizmirstamākajai dienai jūsu dzīvē. Piedāvājam dažādas gardas uzkodas Jūsu viesiem, kā arī kafiju un dzērienus, kas tiek pasniegti rāmā Pilskalna atmosfērā. Mēs esam šeit, lai radītu neaizmirstamu pieredzi jums un jūsu viesiem.

Pirmais valsis

Skujenes Pilskalna mazā estrādīte būs burvīga vieta, kur ļauties savam pirmajam kāzu valsim. Brīvā dabā, maģiskā pilsdrupu noskaņā.

Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar mums!

Paldies par ziņu! Tuvākajā laikā ar Jums noteikti sazināsimies!
bottom of page